Hallitus 2019

Puheenjohtaja Anita Kangas
Sihteeri Ilkka Halinen
Jäsen Pekka Kostiainen
Jäsen Hannu Ikonen
Jäsen Heikki Rusko
Rahastonhoitaja Veikko Tissari

 

Jyväskylän konserttisalin hanketuki ry:n hallitus 2019

Puheenjohtaja

Kangas, Anita

anita.kangas@jyu.fi

050 345 4045

1. Varapuheenjohtaja

Lauttamus, Ulla

ullalauttamus@gmail.com

 

2. Varapuheenjohtaja

Sihteeri

Malinen, Kari

Halinen, Ilkka

kari.malinen@hokkaido.fi

ilkka.halinen@gmail.com

 

050 522 0480

Jäsensihteeri

Manner, Maaria

maaria.manner@gmail.com

0500 432 588

Jäsen

Jäsen

Erkkilä, Jaakko

Ikonen, Hannu

jaakko.erkkila@jyu.fi

hannu.ikonen@jamk.fi

0400 542 395

040 528 3762

Jäsen

Järvenpää, Jussi

jarvenpaa@korvissasoi.fi

 

Jäsen

Kostiainen, Pekka

pekka.o.kostiainen@jyu.fi

0500 292 761

Jäsen, kotisivut

Lahtinen, Katriina

katriinala@gmail.com

040 5295783

Jäsen

Pehkonen, Jaakko

jaakko.pehkonen@jyu.fi

 

Jäsen

Ruokolainen, Vilja

vilja.ruokolainen@musiikinaika.org 

040 5645 501

Jäsen

Rusko, Heikki

heikki.rusko@sport.jyu.fi   

0400 641 596

Rahastonhoitaja

Tissari, Veikko

veikko.tissari@pp1.inet.fi 

040 575 8741