Yhdistys ja yhteystiedot

Sääntöjen mukaan yhdistyksen tarkoituksena on edistää ja tukea Jyväskylään suunnitellun
musiikkisalin hankintaa jatkaen ja vahvistaen Keski-Suomen musiikkielämän perinteitä.

Puheenjohtaja Anita Kangas
1. Varapuheenjohtaja Ulla Lauttamus
2. Varapuheenjohtaja Kari Malinen
Sihteeri Ilkka Halinen
Hannu Ikonen
Pekka Kostiainen
Jaakko Pehkonen
Heikki Rusko
Vilja Ruokolainen
Jussi Järvenpää
Jaakko Erkkilä
Katriina Lahtinen
Rahastonhoitaja Veikko Tissari

 

Jyväskylän konserttisalin hanketuki ry:n hallitus 2019

Puheenjohtaja

Kangas, Anita

anita.kangas@jyu.fi

050 345 4045

1. Varapuheenjohtaja

Lauttamus, Ulla

ullalauttamus@gmail.com

 

2. Varapuheenjohtaja

Sihteeri

Malinen, Kari

Halinen, Ilkka

kari.malinen@hokkaido.fi

ilkka.halinen@gmail.com

0400 641 547

050 522 0480

Jäsensihteeri

Manner, Maaria

maaria.manner@gmail.com

0500 432 588

Jäsen

Jäsen

Erkkilä, Jaakko

Ikonen, Hannu

jaakko.erkkila@jyu.fi

hannu.ikonen@jamk.fi

0400 542 395

040 528 3762

Jäsen

Järvenpää, Jussi

jarvenpaa@korvissasoi.fi

 

Jäsen

Kostiainen, Pekka

pexxikos@gmail.com

0500 292 761

Jäsen, kotisivut

Lahtinen, Katriina

katriinala@gmail.com

040 5295783

Jäsen

Pehkonen, Jaakko

jaakko.k.pehkonen@jyu.fi

050 3732133

Jäsen

Ruokolainen, Vilja

vilja.ruokolainen@gmail.com 

 

Jäsen

Rusko, Heikki

heikki.k.rusko@jyu.fi   

0400 641 596

Rahastonhoitaja

Tissari, Veikko

veikko.tissari@pp1.inet.fi 

040 575 8741