Yhdistys ja yhteystiedot

Sääntöjen mukaan yhdistyksen tarkoituksena on edistää ja tukea Jyväskylään suunnitellun
musiikkisalin hankintaa jatkaen ja vahvistaen Keski-Suomen musiikkielämän perinteitä.

Puheenjohtaja Anita Kangas
1. Varapuheenjohtaja Ulla Lauttamus
2. Varapuheenjohtaja Kari Malinen
Sihteeri Ilkka Halinen
Hannu Ikonen
Pekka Kostiainen
Jaakko Pehkonen
Heikki Rusko
Vilja Ruokolainen
Jussi Järvenpää
Jaakko Erkkilä
Katriina Lahtinen
Rahastonhoitaja Veikko Tissari

 

Jyväskylän konserttisalin hanketuki ry:n hallitus 2019

 

Puheenjohtaja Anita Kangas, anita.kangas@jyu.fi, 050 345 4045

1. Varapuheenjohtaja Ulla Lauttamus, ullalauttamus@gmail.com

2. Varapuheenjohtaja Kari Malinen, kari.malinen@hokkaido.fi, 0400 641 547

Sihteeri Ilkka Halinen, ilkka.halinen@gmail.com, 050 522 0480

Jäsensihteeri Maaria Manner, maaria.manner@gmail.com, 0500 432 588

Jaakko Erkkilä, jaakko.erkkila@jyu.fi, 0400 542 395

Hannu Ikonen, hannu.ikonen@jamk.fi, 040 528 3762

Jussi Järvenpää, jarvenpaa@korvissasoi.fi

Pekka Kostiainen, pexxikos@gmail.com, 0500 292 761

Katriina Lahtinen, katriinala@gmail.com, 040 5295783

Jaakko Pehkonen, jaakko.k.pehkonen@jyu.fi, 050 3732133

Vilja Ruokolainen, vilja.ruokolainen@gmail.com

Heikki Rusko, heikki.k.rusko@jyu.fi, 0400 641 596

(Rahastonhoitaja Veikko Tissari, veikko.tissari@pp1.inet.fi, 040 575 8741)